Updated: April 28, 2017

Mlajši dečki A – polfinale C (4. krog)

RD HERZ ŠMARTNO : RK DOL TKI HRASTNIK    19 : 19 (10 : 11)

Za Herz Šmartno so igrali: Morgan, Smodiš, Gradišek 5, Brinovec 1, J. Zupan, Gorše 1, Tratar 2, Vrhovec, Lupše, Fele 1, L. Zupan 9, Verhovec. Trener: Franci Zidar.

Odlična tekma mladih Šmarčanov proti favorizirani ekipi iz Dola. Tekma je bila v glavnem izenačena, v drugem polčasu so gostje vodili že tri zadetke pri 14:17 in 15:18, ampak se domača ekipa ni predala ter prišla do izenačenja. Čestitke fantje!

Mlajši dečki A – polfinale C (5. krog)

RD HERZ ŠMARTNO : RK KRONOS                           24 : 32 (12 : 15)

Za Herz Šmartno so igrali: Morgan, Smodiš, Gradišek 9, Brinovec, Elsner 2, Gorše 4, Tratar 2, Lupše, Kodre 1, Fele 1, L. Zupan 5. Trener: Franci Zidar.

Gostje so odigrali zelo dobro tekmo, ter na koncu zaluženo zmagali.

Starejši dečki A – nadaljevanje polfinale D (8. krog)

RD HERZ ŠMARTNO : RK DOL TKI HRASTNIK    41 : 24 (21 : 11)

Za Herz Šmartno so igrali: Kužnik, Pleško 16, Aškerc 1, Fortuna 4, Ostrež 8, Jerina, S. Ulčar 6, Požek 1, Rozina 5. Trener: Franci Zidar.

Ekipa starejših dečkov A je doma popolnoma nadigrala goste iz Dola, ter na koncu zelo visoko zmagala.

Kadeti – nadaljevanje polfinale D (8. krog)

RD HERZ ŠMARTNO : RK BREŽICE                           33 : 34 (15 : 17)

Za Herz Šmartno so igrali: Kužnik, Garantini 2, Jesenšek, Golob 1, Janev, T. Jerina 12, U. Jerina, Pleško, Pibernik-Klančnik 3, Ostrež, Smodiš, Jamnik 4, Rozina 2, Dolšek 3, Žižek 1, Škrabanja 4. Trener: Midhad Muratovič.

V Šmartnem se je odvijala zanimiva kadetska tekma. V prvem delu dober začetek domače ekipe, ki je povedla, a so gostje uspeli do konca polčasa priti od vodstva. V drugem delu so gostej vodili vse do konca, domača ekipa pa je bila zelo blizu preobrata, ki pa žal ni uspel.