Mladinci uspešno tudi v Slovenj Gradcu

By
Updated: April 11, 2018

Mladinci – 2. DRL (FINALE 1. do 6.) (6. krog)

RK SLOVENJ GRADEC 2011 : RD HERZ ŠMARTNO                       24 : 33 (12 : 13)

Za Herz Šmartno so igrali: Garantini, Katič 2, Cirar 4, Jerina 2, Justin 13, Planinšek 2, Dolšek, Žižek 4, Sadar, Žurga 3, Ostrež, Mandelj 3. Trener: Grega Močnik.

V Slovenj Gradcu je bila tekma v prvem polčasu povsem izenačena, obe ekipi sta se nekajkrat izmenjali v vodstvu. Polčas se je končal z zadetkom vodstva za Šmarčane. V drugem delu pa boljša igra mladincev Herz Šmartna, ter hitro visoko vodstvo z 16:22. Domači se niso dali, ter so z borbeno obrambo znižali na 21:23. Nato pa spet boljša igra Šmarčanov, dobra obramba ter nekaj pomembnih obramb vratarja Sadarja je botrovalo spet k občutnem vodstvu 21:26. Domačim je zmanjkovalo moči, ter so kljub borbenosti na koncu visoko izgubili. Pomembna zmaga za RD Herz Šmartno, ki tako ostaja z 9 točkami na drugem mestu.