Updated: March 12, 2018

Mladinci – 2. DRL (FINALE 1. do 6.) (1. krog)

RD HERZ ŠMARTNO : RK SLOVENJ GRADEC 2011            33 : 33 (17 : 18)

Za Herz Šmartno so igrali: Garantini 2, Katič, Cirar 5, Jerina 4, Justin 13, Škrabanja, Planinšek 1, Dolšek, Žižek 3, Sadar, Ostrež, Jamnik, Ritonja, Mandelj 5. Trener: Grega Močnik.

Na drugi domači tekmi smo videli izenačeno tekmo, kjer se skozi celotno tekmo niti ena ekipa ni uspela resneje oddaljiti. Na koncu se je zdela delitev točk najbolj pravična.

Mladinci – 2. DRL (FINALE 1. do 6.) (3. krog)

RK MARIBOR BRANIK : RD HERZ ŠMARTNO                     37 : 36 (21 : 15)

Za Herz Šmartno so igrali: Sadar, Garantini, Cirar 7, Jerina 4, Justin 11, Škrabanja 3, Planinšek 2, Dolšek, Žižek 6, Ostrež, Jamnik, Ritonja. Trener: Grega Močnik.

V prvem polčasu precej boljša igra domače ekipe, ki je povedla kar 8:2. Tudi do konca polčasa so bili precej boljši nasprotnik, najvišje vodstvo je znašalo 9 zadetkov. V drugem polčasu so šmarski mladinci igrali bolje, ter vztrajno lovili razliko. Zaradi nekaj napak v ključnih trenutkih pa preobrat ni uspel, domači so na koncu osvojili dve pomembni točki.