Updated: December 5, 2017

Mlajši dečki B – skupina JUG (4. krog)

RD HERZ ŠMARTNO : MRD DOBOVA         25 : 6 (13 : 4)

Za Herz Šmartno so igrali: Vrhovec, Kotar 1, Oliverović-Femec, A. Zupan 1, Peterlin, J. Zupan 1, Elsner 9, Kogovšek 1, Verbovšek 1, Morgan, Lupše 6, Hauptman 1, Rozina 3, Kodre 1, Bučar. Trener: Aleš Šmejc.

Domači rokometaši so bili precej boljši od vrstnikov iz Dobove. Že v prvem polčasu visoko vodstvo, do konca tekme se je razlika le še povečala.

Kadeti – skupina JUG (12. krog)

RK SEVNICA : RD HERZ ŠMARTNO            25 : 25 (11 : 13)

Za Herz Šmartno so igrali: Kužnik, Slapničar, Pleško 6, Hofer 1, Golob, Fortuna 2, Ostrež 4, Jerina, Jesenšek, Smodiš, Kotar, Jamnik 1, Rozina 4, Žižek 7. Trener: Midhad Muratovič.

V Sevnici smo gledali pravi derbi in videli tudi nekaj preobratov. Šmarska ekipa je bila boljša v prvem polčasu, povedla je z 5:9 in tudi držala razliko do 9:13. Domačini so do polčasa razliko znižali na 2 zadetka. V drugem delu pa boljša igra domačih ter vodstvo 16:15. Domačini so vodili že s tremi zadetki pri 23:20. Šmarska ekipa se ni predala in z delnim izidom 0:4 prešla v vodstvo. Vodila je tudi 24:25, a so domači v zadnji minuti uspeli izenačiti in postaviti končni izid 25:25.