Poročilo tekme 24. kroga 1.B DRL (sezona 2016/2017)

By
Updated: April 28, 2017

RK KRŠKO : RD HERZ ŠMARTNO                    29 : 29 (13 : 14)

Krško (22.04.2017) – Šolski center Krško, sodnika: Dejan in Igor Ivančič, delegat: Janko Požežnik.

Krško: Zorič 1, Škafar 3, Sintič, Sobotič 6, Dragan 2, Kastelic 2, Pajič, Novak, Bekrič, Glaser 5, Vovk 1, Glogovšek, Ban 9, Škalički. Trener: Primož Plazar.

Herz Šmartno: M. Sadar, Strmljan 10, Ribarič 1, Cirar 3, Bahovec 2, Žižek, Šmejc 2, L. Poglajen 3, Muratovič, A. Sadar 1, Avsec 3, Močnik 2, Žurga 2, Kukovica. Trener: Filip Gradišek.

Sedemmetrovke: Krško  3 (2), Herz Šmartno  3 (3).

Izključitve: Krško  6 minut, Herz Šmartno  6 minut.

Diskvalifikacije:

V Krškem smo spremljali še eno dobro tekmo, ki se je končala brez zmagovalca. Domačini so v prvem polčasu dobro začeli in vodili skoraj do konca polčasa, največ za tri zadetke. Ob zaključku je ekipa Herz Šmartna uspela nadoknaditi razliko, ter je odšla na odmor z zadetkom prednosti. V drugem delu je bilo vodstvo ekipe Šmartna največ za tri zadetke, domačini so proti koncu tekme izenačili pri 26:26. Do konca tekme se je igral gol za gol. Na koncu tekme lahko rečemo, da je glede na prikazano, neodločen izid še najbolj pravičen. RD Herz Šmartno, sicer že prvak lige, je v ligi neporaženo že od 11. kroga (3.12.2016), ko jih je premagal ravno RK Krško.